utelka.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde puan kazanın daha sonraki yapacağınız alışverişlerde puanlarınızı kullanarak hesaplı alışveriş yapın.

Nasıl Puan Kazanırım?

Puan kazanmak için tek yapmanız gereken sitemize üye olmak ve alışveriş yapmak. Sistem alışverişlere otomatik olarak puan eklediği için üye olmanız gerekmektedir. GİRİŞ / KAYIT OL sayfasından Kullanıcı adı, e posta ve parola belirleyip kolayca üye olabilirsiniz.

İsterseniz sepete ekle dedikten sonra ödeme sayfasında İsim, soy isim, adres gibi bilgileri doldurduktan sonra aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Hesap oluştur? seçeneğini işaretleyip kullanıcı adı ve parola belirleyerek ödemeyi tamamladığınızda hesabınıza otomatik olarak puanlar tanımlanır.

Puanlarımı nasıl görürüm?

Alışverişi tamamladıktan sonra puanlar hesabınıza otomatik olarak eklenir. Kazandığınız puanları Hesabım sayfasında görebilirsiniz.

Ne kadar Puan Kazanırım ve Nasıl harcarım?

Yapacağınız her alışverişte %10 luk puan kazanırsınız yani 100 ₺lik alışverişe 10 puan kazanırsınız 50 ₺lik alışverişe 5 puan kazanırsınız. Kazandığınız her her 1 puan 1 ₺ değerindedir.

Nasıl harcarım?

Biriken puanlarınızı harcamak için site üzerindeki Canlı Destekten veya İletişim sayfasındaki telefon numaralarından bize ulaşarak puanlarınızı harcamak istediğinizi belirtirseniz size özel promosyon kodu oluşturup teslim ederiz bu kodu kullanarak puanlarınızın değerinde indirim kazanırsınız.

 

close

Hey merhaba 👋
Tanıştığımıza memnun oldum.

Fırsatları, kampanya ve duyuruları ile ilgili e-posta almak ister misiniz?

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Görüşme Başlat